Укр
Рус

Код товару: AR_3015741
Цифрова камера відеоспостереження DS-2CD1021-I(F) (2.8 мм) - це циліндрична камера відеоспостереження від відомого виробника Hikvision, який є одним з лідерів в світі охоронних систем. Базується обладнання на основі матриці 1/2,8 дюйма з прогресивним скануванням, що забезпечує високу якість картинки і високу деталізацію. За рахунок світлочутливої матриці на рівні 0,01 люкс, є можливість зйомки при поганому освітленні, а для роботи в нічний час доби, використовується ІЧ-підсвічування. Дальність роботи підсвічування - 30 метрів, тому підходить для великих приміщень.
Має фіксований фокус об’єктива 2,8 мм, що дозволяє проводити зйомку під кутом 105,8 градусів. Запис даних проводиться через два потоки з високою роздільною здатністю, а швидкість запису - 25 і 30 кадрів в секунду, чого цілком достатньо для комфортного перегляду відео в режимі реального часу.
Є можливість підключення до інтернету за рахунок стандартного інтерфейсу RJ45, тому ви можете стежити за всім, що відбувається на об’єкті за допомогою стандартного браузера або спеціально розроблених додатків. Технологія РоЕ дозволяє проводити монтаж камери відеоспостереження з використанням стандартної кручений пари. Індекс захисту IP67 надійно захищає обладнання від згубних зовнішніх факторів.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 270 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 112° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | 802.1X, QoS, RTCP, TLS, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, Bonjour |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 464 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00