Укр
Рус

Код товару: AR_3015816
IP-камера, корпусні (bullet), Розміщення - на вулиці, дротові, 4 Мп (2560 x 1440), 1/2.8", інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Особливості | підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 175 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 61 мм |
| Глибина | 139 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +45°C |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, ROI |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 57° |
| Кут огляду по горизонталі | 104° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | RTCP, TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SNMP, QoS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм, 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм, 4 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 456 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00