Укр
Рус

Код товару: AR_3015777
Корпусна 2 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2421G0-I з інфрачервоним підсвічуванням EasyIP 1.0 Plus серії від виробника Hikvision-прекрасний вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу. З її допомогою можна контролювати периметр всередині приміщення, а установка не викличе труднощів.
Камера виконана у форм-факторі Cube, матеріал корпусу виконаний з пластика. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді роз’ємів: живлення DC 12В і мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE, так само під кришкою присутній слот під micro SD карту пам’яті і апаратна кнопка скидання.
Одне з основних переваг камери – її бюджетна ціна, але незважаючи на це, камера оснащена сенсором 1/2.7″ з максимальною роздільною здатністю 1080р і швидкістю запису 25 кадрів/с., не поганим об’єктивом з фокусом 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 107°, вбудованим мікрофоном, апаратним PIR датчиком і режимом день/ніч з дальністю ІЧ підсвічування до 10 метрів. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою-експлуатація при температурах від -10°C до +40°C, зручне регулювання в 3х площинах, вбудований мікрофон для запису звуку, можливість віддалено переглядати те, що відбувається і отримувати Push повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функцій VCA: камера підтримує детекцію руху, і тривогу відео тампера.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, підтримка PoE, вбудований мікрофон |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення втручання, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 115 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +40°С |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, ROI, датчик руху PIR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 59.8° |
| Кут огляду по горизонталі | 113.4° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, TLS, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 712 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00