Укр
Рус

Код товару: AR_3015747
Камера DS-2CE16D0T-IT5E — головна складова багатьох систем спостереження на об'єктах, що охороняються. Відрізняється високою якістю зйомки, а також інфрачервоним підсвічуванням, що діє на цілих 80 метрів. Відеокамери встановлюються в точках контролю та передають на охоронний пункт постійне та чітке зображення. За наявності освітлення, знімає у звичайному режимі. У разі його відсутності — активується ІЧ-фільтр, який дозволяє розглянути приміщення, вулицю та людей, що проходять, навіть у темряві. Такі камери використовуються на пунктах контролю, а також в офісних будівлях, приватних володіннях, і не тільки. Стійкість до погодних умов, уможливлює експлуатацію навіть взимку. DS-2CE16D0T-IT5E відноситься до самих ходових моделей. Зарекомендувала себе як надійна та довговічна система зі стабільною кількістю кадрів.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Особливості | Smart підсвічування |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 82° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 744 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00