Укр
Рус

Код товару: AR_3015744
Високоякісне зображення з роздільною здатністю 2 МП, 1920 × 1080. Варіофокальний об’єктив від 2,7 мм до 13,5 мм. ІЧ-відстань до 40 м для яскравого нічного зображення. Один порт для чотирьох сигналів (TVI/AHD/CVI/CVBS). Захист від води та пилу (IP67)
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD), CVBS, AHD |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 682 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 52°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 100°-30° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 498 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00