Укр
Рус

Код товару: AR_3015749
При виборі сучасних камер спостереження найбільше уваги приділяється якості зйомки. Забезпечити найкраще зображення здатне DS-2CE76U1T-ITMF. Тут є вдосконалене нічне підсвічування та передача в 4K. Ширококутний об'єктив знімає за стабільних кадрів на 8 мегапікселів. При цьому роздільна здатність на моніторі спостереження досягає 3840x2160, що дозволяє комфортно спостерігати за тим, що відбувається. Зйомка у темряві супроводжується активацією інфрачервоного допоміжного фільтра з технологією EXIR. На відміну від класичного ІЧ-покращення, тут виходить набагато чіткіша і світліша картинка на весь екран. Без затемнених країв. Також у DS-2CE76U1T-ITMF вбудовано регулювання посилення та придушення яскравих променів. Підключається відеокамера через аналоговий вихід.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | купольні |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD), CVBS, AHD |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 8 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 310 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 102.2° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 275 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00