Укр
Рус

Код товару: AR_3015818
IP-камера, кубічні, Розміщення - у приміщенні, бездротові, дротові, 5 Мп (2880 x 1620), 1/3“, комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, спостереження за об'єктом |
| Вага | 233 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 128 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +45°С |
| Динамічний діапазон | DWDR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 46° |
| Кут огляду по горизонталі | 86° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00