Укр
Рус

Код товару: AR_3015825
IP-камера, кубічні, Розміщення - у приміщенні, бездротові, дротові, 3 Мп (2304 x 1296), 1/3“, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 197 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 106 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +45°С |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 48° |
| Кут огляду по горизонталі | 89° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 243 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00