Укр
Рус

Код товару: AR_3015678
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, працює від акумуляторної батареї, можливість роботи від сонячної батареї, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 320 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 186 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", повідомлення про вторгнення в область, звукова сигналізація |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 020 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00