Укр
Рус

Код товару: AR_3015704
IP-камера, кубічні, бездротові, 4 Мп (2560 x 1440), 1/2.7", 4 мм, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, виявлення руху |
| Вага | 200 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 106 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 43° |
| Кут огляду по горизонталі | 82° |
| Максимальна робоча вологість | 85 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, UDP, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, SSL |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 905 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00