Укр
Рус

Код товару: AR_3015699
Завжди знайте, що для вас найважливіше.
Чітке зображення з роздільною здатністю 2K QHDЗаписуйте всі чудові моменти життя з реалістичною роздільною здатністю 2K QHD 4 МП. Збільшуйте масштаб, щоб побачити чіткі зображення.
Виявлення та сповіщення завдяки інтелектуальному штучному інтелектуІнтелектуальний штучний інтелект ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, а також розпізнає дитячий плач та інші звуки, повідомляючи користувачів за потреби.
Виявлення людейПомічайте всіх, хто рухається в полі зору вашої камери.
Виявлення домашніх тваринДізнавайтеся, що робить ваш пухнастий улюбленець за допомогою програми Tapo.
Виявлення аномальних звуківСповіщає вас про виявлення різких звуків.
Виявлення руху та сповіщення. Налаштуйте зони активності, щоб знати, що важливоКеруйте сповіщеннями, які ви отримуєте, створюючи кілька користувацьких зон активності навколо важливих для вас об'єктів.
Панорамування/нахил. Отримайте детальний огляд вашої кімнатиШирокий діапазон охоплення, щоб зафіксувати кожну мить.
Точне інтелектуальне відстеження руху. Завжди знайте, що для вас найважливішеПри виявленні рухової активності камера відстежує об'єкт і слідує за ним, щоб не випускати його з поля зору.
Гнучкі можливості зберіганняЗберігайте відзняте відео на карті пам'яті microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарних сервісів Tapo Care.
Двосторонній звукВикористовуйте чіткий двосторонній звук для спілкування з допитливими сусідами по кімнаті, родиною або навіть пустотливими домашніми тваринами.
Зона конфіденційності. Захистіть свою конфіденційність із самого початкуНалаштуйте окремі зони блокування, щоб запобігти запису певних місць, і вам не доведеться турбуватися про те, що ваші особисті моменти будуть розголошені. Відфільтруйте всі особисті простори, наприклад, ваше ліжко, і записуйте лише ті зони, які потребують моніторингу, наприклад, дверні прорізи та вікна, щоб гарантувати, що ваша конфіденційність залишиться саме такою — приватною.
Tapo Sharing. Кумедні кліпиДіліться кумедними записами з родиною або гостями.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 9 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | ідентифікація об'єкта, виявлення руху |
| Вага | 190 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, Push-повідомлення, голосове управління, звукова і світлова сигналізація |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 41° |
| Кут огляду по горизонталі | 75° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 9 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 015 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00