Укр
Рус

Код товару: AR_3015689
Просто. Безпечно. Легко — Повний захист із яскравими кольорами
Зовнішня Wi-Fi камера повороту/нахилу.
Візуальне покриття на 360°
Забезпечує діапазон огляду 360° по горизонталі та 130° по вертикалі, щоб зафіксувати все навколо.
Кольоровий режим
Два вбудовані прожектори дозволяють Tapo C510W робити повноколірні зображення для підвищення безпеки.
Інфрачервоний режим
Забезпечує візуальну відстань до 30 метрів вночі, а також допомагає заощадити більше енергії при вимкнених прожекторах.
Розумний режим
Освітлює навколишнє середовище та автоматично перемикається в кольоровий режим, щоб надати більше деталей при виявленні людини або руху.
Роздільна здатність 2K, перегляд кожної деталі
Завдяки роздільній здатності 2304 × 1296 пікселів Tapo C510W підвищує вашу безпеку, захоплюючи більше деталей у порівнянні з традиційними 1080p (1920 × 1080 px).
Розумне відстеження руху
Tapo C510W відстежує рух за допомогою високошвидкісного обертання, гарантуючи, що ви будете стежити за більш важливими ділянками.
Виявлення з AI
Налаштуйте виявлений об'єкт і стежте за тим, що має значення.
Настроювана звукова та світлова сигналізація
Записуйте власні аудіо як будильники, щоб розширити час використання. Також підтримується надяскраве та регульоване світло, щоб відлякати небажаних відвідувачів.
Безпечне локальне та хмарне сховище
Зберігайте записані відео на карту microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарних сервісів Tapo Care.
Встановлюйте там, де ви найбільше цінуєте
Захист від води та пилу IP65
Забезпечує чудову водонепроникність і пилонепроникність для сценаріїв на відкритому повітрі. Tapo C510W не може протистояти воді, якщо його поставити догори дном. Будь ласка, використовуйте його правильно.
Двостороннє аудіо
Спілкуйтеся безпосередньо з кур'єром.
Фізичний режим приватності
Зберігає конфіденційність завдяки об'єктиву, фізично заблокованому корпусом.
Голосова активація
Насолоджуйтесь розумним життям і стежте за своїми життєво важливими сферами за допомогою Alexa та Google Assistant.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.9 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення вторгнення, виявлення руху |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, система сповіщення |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 45.31° |
| Кут огляду по горизонталі | 82.3° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.9 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.9 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 846 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00