Укр
Рус

Код товару: AR_3015732
IP-камера, 3 Мп (2304 x 1296), 1/2.8", Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, працює від акумуляторної батареї, можливість роботи від сонячної батареї, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 430 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 141 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +45°С, від -20°С до +45°С |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, система сповіщення, Amazon Alexa, Google Assistant, 3D DNR, підтримка WDR, пряма трансляція, вбудований акумулятор, гучність сирени - 97.2 дБА |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 44.3° |
| Кут огляду по горизонталі | 84.4° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, TCP, UDP, HTTPS, DHCP, DNS, NTP |
| Робоча напруга | 100-240 В, 5 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 981 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00