Укр
Рус

Код товару: AR_3025125
Bergner Retro
Каструля Bergner Retro виготовлена з литого алюмінію. Внутрішнє тришарове покриття ILAG ultimate. Ергономічна ручка із покриттям soft touch. Така каструля має чудовий зовнішній вигляд, відрізняється високою міцністю та довговічністю у використанні. Завдяки своїм ергономічним властивостям, каструля служитиме Вам дуже довго і принесе лише задоволення від використання.
Особливості каструлі Berner Retro
Характеристики каструлі Bergner Retro
| Серія | Retro |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.5 л |
| Діаметр | 20 см |
| Тип внутрішнього покриття | ILAG ultimate |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 1.24 кг |
| Використання в посудомийній машині | ні |
| Висота борту | 9 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, дві ручки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 089 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00