Укр
Рус

Код товару: AR_3025120
Каструля Gusto "Квітковий сад" з емальованої сталі. Відмінно підійде для застосування в домашніх умовах. Каструля має хорошу міцність і відмінну теплопровідність. Рівномірно нагрівається і не вимагає особливого догляду.
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.1 л |
| Діаметр | 16 см |
| Матеріал | емальована сталь |
| Матеріал ручки | емальована сталь |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота борту | 12.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | білий |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
754 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00