Укр
Рус

Код товару: AR_3025098
Каструля глибока скляна кришка Bon appetit червоний Interos
Каструля емальована Interos Bon appetit. Виготовлена із сталі. У комплекті з каструлею йде кришка. Для очищення каструлі можна використовувати посудомийну машину.
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3.1 л |
| Діаметр | 18 см |
| Тип внутрішнього покриття | емальоване |
| Матеріал | сталь |
| Матеріал ручки | вуглецева сталь |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 11.6 см |
| Колір внутрішнього покриття | білий |
| Особливості | міцне багатошарове дно |
| Товщина дна | 1.2 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
747 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00