Укр
Рус

Код товару: AR_3025133
Minis, кругла, 1.5 л, нержавіюча сталь, мірна шкала, нержавіюча сталь, 0.904 кг
| Серія | Minis |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.5 л |
| Діаметр | 16 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло, метал |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.904 кг, 904 г |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 8 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | мірна шкала |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 078 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00