Відгуки (15)
Наразі лише каву цієї марки і купуємо, незалежно від смаку, всі гарні. Звичайно добре, коли виходить по знижці.
вдруге не купуватиму, зазвичай віддаю перевагу робусті але в цьому "купажі" не було навіть шансу її відчути...
Купив цей товар, все клас. Гарна кава - запашна Арабіка з додаванням Робусти та шоколадним присмаком! Не гірчить, чудово пасує до солодощів, але й без них, а також з молоком чи без нього, п'ється чудово.
2 роки купую саме цю каву в різних торгівельних точках . А те, що прийшло цього разу мені з маудау - зовсім не та кава, що зазвичай. Ми любимо її за неповторний аромат з шоколадними нотами, який важко сплутати. А ця…вона зовсім не така, на смак та запах. Брала по акції, щось таке туди цього разу насипали - одне розчарування.
Дуже люблю цю каву за її приємний аромат бельгійського шоколаду, насичений смак з горіхово-шоколадними нотками, смак збалансований і щільний, відчувається легка терпкість. Післясмак з нотками шоколаду та горіха. Чашечка такої ароматної кави робить ранок набагато приємнішим, а настрій — веселішим і бадьорішим. Купую цю каву уже давно, яка має переваги над іншими, до того ж приємна ціна.
Сподобалась кава, ніжна, цікавий запах, періодично беру її уже на протязі року)
Дуже прикольна кава, смак і аромат з шоколадними нотами, коли заварю то пахне вся квартира, насичена кава з ароматом шоколаду, але не гіркого, а солодкого, ванільного
Непогана кава, беру її коли вона по знижках, легка та приємно смакує.
Смак чудовий
Досить непогана кава, але нічого особливого) Аромат приємний, не надто різкий, на смак не гірчить) З молоком/вершками - більше зайшло)
дуже смачна, ароматна кава, коли її заварюєш пахне все навколо, і в сусідніх кімнатах також, є невеличкий присммак шоколаду, але запах інтенсивний і дуже прийємний, смак смачний, дуже люблю каву і багато перепробувала, поки зупинилися на цій
Дуже смачна кава, приємний після смак шоколаду, надзвичайний аромат. Мені сподобався її шоколадний смак! Шоколад відчувається навіть після охолодження. Дуже ароматна, квартира пахне шоколадом як в кав'ярні, кава дуже пахне в сухому вигляді смачно, шоколадом, в каві середня прожарка. Рекомендую!
Згодна з попереднім коментарем - запах доволі насичений та смак виходить трохи штучний. Все ж таки мені більш смакує класична кава. Але на пробу за гарною ціною можна пробувати, вирішила скомпонувати з класикою, щоб аромат був слабший
Аромат, як на мене не дуже відчутний. Для когось це перевага, а для когось недолік. Та смак ніжний. Так, як описано на сайті. Пінка щільна і гарна!
Кава має ніжний, приємний,не різкий аромат, гірчинка не відчувається. Заварюю щодня, помел дрібний,підходить для заварювання в чашці. Подобаються і інші смаки цього бренду.
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00