Укр
Рус

Код товару: AR_3016215
З кавомолками Gorenje вам не потрібно миритися зі смаком звичайної кави. Кавомолки прості у використанні, компактні, миттєво стають незамінними на будь-якій кухні та створені для щоденного використання. Місткість для помелу знімається з бази, тому мелену каву можна відразу висипати в кавоварку або кухоль.
Захисна кришка та шнур, який змотується та зберігається в корпусі приладу, забезпечують порядок на робочому столі. Пристрій змотування вбудований в основу приладу і дозволяє легко укладати шнур усередину.
Універсальна кавомолка Gorenje дозволяє також молоти спеції та трави.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Оснащення | захист від перегріву, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення зеленої кави, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення трав, подрібнення цукру |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 21.5 х 10.5 х 8.5 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | прозора кришка, ніж з неіржавкої сталі |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
842 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00