Укр
Рус

Код товару: AR_3016225
Натуральну каву приготувати нескладно, маючи під рукою кавомолку PRIME Technics PCG 3090 DX. Засипавши до 90 грамів кавових зерен у спеціальну ємність, ви отримаєте мелену каву за кілька секунд! Зручність використання кавомолки ви можете гідно оцінити, з огляду на блокування пристрою за відкритої кришки, фіксацію кришки під час роботи кавомолки та надійний сталевий корпус. За високої потужності 300 Вт, кавові зерна будуть розмелені миттєво!
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 90 г |
| Потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Оснащення | знімна захисна кришка, автоблокування |
| Функції | подрібнення трав, подрібнення горіхів, подрібнення зеленої кави, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення зернових |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.12 кг |
| Габарити | 21.5 х 12 х 12 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | блокувальний механізм, підходить для подрібнення спецій, круп, кавових зерен |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 607 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00