Укр
Рус

Код товару: AR_3025407
Ківш серії BLACK MARS виготовлений із нержавіючої сталі. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
| Серія | Black Mars |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.4 л |
| Діаметр | 14 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.46 кг |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Особливості | мірна шкала, можна мити в посудомийній машині |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
826 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00