Укр
Рус



Код товару: DW_2739104
Особливістю струмових кліщів PM2118 є наявність дворядкового дисплея на 6000 відрахунків, висока роздільна здатність, автоматичний вибір меж вимірювань, мають функцію автовимкнення через 10 хвилин бездіяльності, а також наявність функції NCV — безконтактного детектування високої напруги. Є режим вимірювання напруги з низьким вхідним імпедансом — LowZ.
ОСОБЕННОСТИ:
| Вимірювані параметри: | Ємність, Напруга, Частота, струм, Температура, Опір |
| Діаметр кліщів: | 24 мм |
| Максимальний струм | 600 А |
| Максимальний струм | 600 А |
| Максимальна напруга | 600 В |
| Максимальна напруга | 600 В |
| Максимальна частота: | 1 кГц |
| Максимальний опір: | 60 МОм |
| Максимальна температура: | +1000 °С |
| Мінімальна температура: | -20 °C |
| Додаткові функції: | Функція NCV, Автоматичний вибір діапазону, Діод-тест, Тест на провідність, утримання результату |
| Тип живлення: | AAA |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Розміри: | 189x70x37 мм |
| Вага: | 0.25 кг |
Кліщі струмовимірювальні 1 шт.
Комплект щупів 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Батареи на 1,5 В (ААА) 2 шт
Сумка-чохол 1 шт.
Термопарний датчик 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 499 ₴
-20%3 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00