Укр
Рус

Код товару: DW_2739108
Струмомані кліщі з РК-дисплеєм (0-600 А) TOPTUL EAAC0260E
Струмомані кліщі з РК-дисплеєм (0-600 А) TOPTUL EAAC0260E — високоточний вимірювальний прилад, за допомогою якого легко виміряти змінну та постійну напругу та струм, опір ланцюга, у вимірювальному діапазоні:
Пристрій обладнаний LCD-дисплеєм із вбудованою підсвіткою, що дасть змогу зручно працювати з приладом навіть в умовах поганої видимості. Зручність вимірюванням надають кліщі з діаметром захоплення Ø30 мм. Пристрій працює від батарейок 1,5 В типу ААА, що забезпечить тривалий час роботи. Для економії заряду батареї прилад обладнаний функцією автоматичного вимкнення. Корпус виготовлений із зміцненого пластику, прогумована поверхня якого запобігає зісковзуванню руки та дає змогу захистити електронні компоненти від механічних впливів. Завдяки компактній формі добре сидить у руці.
Можливості моделі:
| Тип: | Струмомані кліщі |
| Напруга змінного струму: | 4 ~ 600V (AC) |
| Напруга постійного струму: | 400mV ~ 600V (DC) |
| Опір: | 400Ω ~ 40MΩ |
| AC/ | 400A/600A |
| Діод: | 1V |
| Перевірка безперервності: | 400Ω |
| Частота: | 5Hz / 50Hz / 500Hz / 5kHz / 50kHz /100kHz |
| Робоча температура: | 0 ~ 50°C |
| Температура зберігання: | -10 ~ 60°C |
| Робоча висота: | До 2000 м |
| Живлення: | Батарейки 1,5 В AAA х 2 шт (у комплекті) |
| Стандарт тестування: | IEC 61010-1 / IEC 61010-2-030 / IEC 61010-2-033 |
| Категорія вимірювань: | CAT ⅡI 600V |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Розмір: | 194x71x37 мм |
| Вага: | 200 гр. |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 570 ₴
-20%9 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00