Укр
Рус











Код товару: AR_2998899
AMD Ryzen 7, 5825U, 8 ядер, 16 потоків, Частота, ГГц - 2.0, Частота Boost, ГГц - 4.5, SOC, GPU - вбудована, Radeon Vega 8, RAM - без ОЗП, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 2 x HDMI, 1 x Нeadphone, 1 x USB 2.0, 3 x USB 3.2 Gen2, 2 x USB 3.2 Type-C, 1 x RJ45, немає, PSU - 120 Вт
| Тип ПК | Для роботи та навчання, Barebone системи |
| Вид | Неттопи |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Модель відеокарти | Radeon Vega 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | без ОЗП, 16 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD, без накопичувача, 1 x 2.5"(SATA3) slot, 1 х M.2 slot |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | без DVD |
| Кардридер | є |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Зовнішні порти і роз'єми | 2 x HDMI, 1 x Нeadphone, 1 x RJ45, 1 x USB 2.0, 3 x USB 3.2 Gen2, 2 x USB 3.2 Type-C |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Можливість кріплення VESA | є |
| З підсвічуванням | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.65 |
| Виробник чіпу відеокарти | AMD |
| Висота, мм | 49.2 |
| Глибина, мм | 112 |
| Додатково | Kensington lock slot, кріплення VESA на монітор, слот 2.5" hdd\ssd, M2 слот |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 ГБ |
| Модель корпусу | GEEKOM Micro Form Factor |
| Модель процесора | 5825U |
| Охолодження | активне охолодження |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Розрядність ОС | 64-bit |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Сокет | FP6 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також | Неттоп |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Чіпсет | SOC |
| Частота в Boost, ГГц | 4.5 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 117 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
28 565 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00