Укр
Рус






Код товару: AR_2998917
Intel Core i3, N305, 8 ядер, 8 потоків, Частота, ГГц - 0.8, Частота Boost, ГГц - 3.8, SOC, GPU - вбудована, Intel Graphics, RAM - 16 ГБ, SSD - 512 GB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 1 х Audio combo port, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 3 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 65 Вт
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Вид | Неттопи |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | без DVD |
| Кардридер | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 х HDMI, 3 x USB 3.2 Gen2 |
| Операційна система | без ОС |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура, дротова миша |
| Можливість кріплення VESA | є |
| З підсвічуванням | ні |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.89 |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 36.5 |
| Глибина, мм | 182.9 |
| Додатково | Kensington lock slot, TPM-модуль |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель корпусу | Lenovo Tiny |
| Модель процесора | N305 |
| Охолодження | активне охолодження |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Потужність динаміків | 1 х 2 Вт |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Сокет | 1264 |
| Стандарт пам'яті | PC5-44800 |
| Також | Неттоп |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Чіпсет | SOC |
| Частота в Boost, ГГц | 3.8 |
| Частота пам'яті | 5600 MHz |
| Ширина, мм | 179 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
26 596 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00