Укр
Рус




Код товару: AR_2998869
Комп'ютер Vinga Advanced, з операційною системоб Windows 11 Pro, демонструє приголомшливу потужність, функціональність і надійність. В ході виготовлення всіх його комплектуючих були використані кращі технології виробництва IT-обладнання.
Секрет швидкодії і стабільності роботи
Для оснащення моделі інженери компанії Vinga вибрали тільки такі пристрої, які ідеально поєднуються між собою. Їм вдалося сформувати ретельно збалансований апаратний комплекс, в якому кожна дрібна деталь сприяє досягненню загальної мети і додає свою дещицю в скарбничку продуктивності всього системного блоку.
Будь-який окремий компонент системи працює гранично ефективно і забезпечує максимальну злагодженість процесів при обробці великих масивів даних, в ході паралельного вирішення великої кількості складних завдань.
Стійкість до зносу і довговічність
У 99% випадків деталі цього системного блоку виходять з ладу значно пізніше того, як закінчиться гарантований термін безаварійної експлуатації. Настільки вражаючих результатів вдалося домогтися завдяки чітко вибудуваній схемі контролю якості, яка застосовується на кожному етапі виробництва.
Роботизована апаратура своєчасно виявляє на деталях навіть мінімальні відхилення від технологічних норм. Після випуску з конвеєра готові вироби піддаються багатовекторневому тестуванню. Примірники, які не відповідають встановленому переліку технічних характеристик, автоматично відсіваються в брак. Тому практично відсутня ймовірність потрапляння в збірку неякісних пристроїв.
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Вид | Класичні |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | без DVD |
| Кардридер | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані динаміки | немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 6 x USB 2.0, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| З підсвічуванням | ні |
| Країна виробник | Україна |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 320 |
| Глибина, мм | 410 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Модель корпусу | Vinga CS110B |
| Модель процесора | 12400 |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Частота в Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 180 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 362 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00