Комплект Kraft: джерело безперебійного живлення PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея 12В 7.2Аг (41-00040-44-00054) - фото 1
Комплект Kraft: джерело безперебійного живлення PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея 12В 7.2Аг (41-00040-44-00054) - фото 2
Комплект Kraft: джерело безперебійного живлення PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея 12В 7.2Аг (41-00040-44-00054) - фото 3
Комплект Kraft: джерело безперебійного живлення PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея 12В 7.2Аг (41-00040-44-00054)
Код товару: TS_3119389
Про товар
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
  • Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А.
  • Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
  • Номінальна потужність 36 Вт.
  • LED-індикація.
  • Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Акумуляторна батарея Kraft 12V7Ah/20Hr F2 AGM ємністю 7.2 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Застосування свинцево-кислотних AGM акумуляторів
Акумуляторні батареї є найважливішим елементом при побудові систем охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю та керування доступом, систем відеоспостереження, підключення до ДБЖ 220 В. Саме завдяки їм здійснюється подача резервного живлення за відключення основного джерела енергії. Свинцево-кислотні AGM (Absorptive Glass Mat) акумулятори набули найбільшого поширення у вищезазначених сферах завдяки своїм технічним характеристикам та співвідношенню ціна/якість.
АКБ 12В з технологією виробництва AGM – герметизовані батареї з абсорбованим сепараторами електролітом – мають багато переваг:
  • не вимагають обслуговування протягом всього періоду експлуатації;
  • нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї;
  • герметичний корпус – можливість встановити у будь-якому положенні крім перегорнутого;
  • стійкість до вібрацій;
Ключові властивості Kraft 12V7.2Ah/20Hr AGM
  • Вихідна напруга: 12 В.
  • Ємність: 7.2 Аг.
  • Розміри: 95+5 / 151 / 65 мм.
  • Вага: 2.04 кг.
Характеристики
Бренд
Kraft
Країна-виробник
Китай
Номінальна напруга АКБ
12 В