Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5) - фото 1
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5) - фото 2
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5) - фото 3
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5) - фото 4
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5) - фото 5
Комплект резервного живлення: Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт/год (42-00061-5)
Код товару: TS_3119380
Про товар
Комплект резервного живлення Kraft PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS + гелева батарея 2540 Вт*год для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
  1. Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею 24 В DC, потужністю 1000 ВА / 800 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, 2 розетки, підходить для котлів.
  2. Дві акумуляторні гелеві GEL батареї Trinix TGL12V100Ah/20Hr ємністю 100 А·год, напругою 12 В.
  3. Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
  4. Перемичка M8 довжиною 30 см для з’єднання акумуляторних батарей.
Ключові властивості та можливості Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-PSW1000VA/800W(LCD)24V UPS
  • Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
  • Вихідна потужність складає 1000 ВА / 800 Вт.
  • Широкий діапазон вхідної напруги 145-275 В AC.
  • Підключення зовнішньої акумуляторної батареї 24 В.
  • Рекомендована зовнішня АКБ не менше 18 А·год.
  • Захист від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей.
  • Інтелектуальне керування процесором.
  • Швидкий час перемикання на акумуляторну батарею – 10 мс.
  • LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
  • Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
  • Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr
  • Тип акумуляторної батареї – гелева GEL.
  • Номінальна напруга 12 В, ємність 100 А·год.
  • Габаритні розміри 230 / 330 / 180 мм, вага 30 кг.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24
Акумуляторний балансир використовується для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду акумуляторних батарей відрізняється більше ніж на 10 мВ, починає працювати схема балансування, передаючи енергію заряду від більш зарядженої батареї. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. У результаті роботи балансира всі батареї матимуть однаковий стан заряду.
За необхідності, для збільшення струму балансування, кілька балансирів можуть бути під'єднані паралельно. Батарейний банк на 48 В (4 АКБ) може бути збалансований за допомогою трьох батарейних балансирів.
  • Точність регулювання 10 мВ.
  • Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
  • Світлодіодна індикація режиму роботи.
  • Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
  • Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
  • Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
Характеристики
Бренд
Kraft
Країна-виробник
Китай
Активна вихідна потужність (номінальна)
800 Вт
Повна вихідна потужність (максимальна)
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Номінальна напруга АКБ
24 В