Укр
Рус

Код товару: AR_3014861
8-портовий гігабітний комутатор DGS-1008D для настільних комп'ютерів є частиною серії пристроїв D-Link для малого і середнього бізнесу, які дозволяють легко розширювати і модернізувати мережу. Екологічна технологія D-Link забезпечує економію енергії, зниження тепловиділення і збільшення терміну служби без шкоди для продуктивності і функціональності. DGS-1008D оснащений п'ятьма гігабітними портами для легкого розширення мережі і швидкого переходу на гігабітний інтерфейс. Енергоефективний адаптер живлення (EnergyStar Level V), мінімізоване використання шкідливих речовин (відповідність RoHS) і упаковка, придатна для вторинної переробки, роблять цей комутатор по-справжньому екологічно чистим.
Швидка і надійна робота в мережі
8-портовий гігабітний комутатор D-Link DGS-1008D для настільних комп'ютерів створює надзвичайно швидку мережу для вашого офісу, оскільки його порти Gigabit Ethernet забезпечують високошвидкісне дротове підключення до п'яти комп'ютерів або інших пристроїв. Комутатор DGS-1008D також підтримує функцію QoS, яка визначає пріоритети мережевого трафіку, щоб забезпечити ефективну передачу важливих даних навіть під час сплесків високого трафіку. Цей стильний, простий у використанні комутатор підтримує протокол IPv6 для надійної роботи в мережі сьогодні і завтра.
Заощаджуйте енергію
8-портовий гігабітний комутатор для настільних комп'ютерів допомагає автоматично заощаджувати енергію кількома способами. Він автоматично вимикає живлення портів, з якими немає зв'язку, що дозволяє комутатору заощаджувати значну кількість енергії, зменшуючи споживання енергії для невикористовуваних портів або портів, підключених до вимкнених комп'ютерів.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 2000 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 22.45 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Живлення | DC 5В, 1А |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Порти | 8х10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Ширина | 142 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 489 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00