Укр
Рус

Код товару: AR_3014871
керований, настільний/настінний, Портів - 6, 4 x PoE 100/Base-T, 1 x SFP Uplink, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet (Uplink), Комутаційна здатність - 4.8 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від -30˚ до 65˚ C, Ш - 154.3 мм, Г - 110.4 мм, В - 30 мм, 0.32 кг, 4xPoE, 1x10/100/1000TX, 1хSFP
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af/at |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 110.4 мм |
| Живлення | DC 53В, 1.3А |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 1 x GE RJ-45, 1 x SFP |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 4 x PoE 100/Base-T, 1 x SFP Uplink, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet (Uplink) |
| Робоча температура | від -30˚ до 65˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 65 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 3.57 Mpps |
| Ширина | 154.3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 246 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00