Укр
Рус

Код товару: AR_3014822
S5808P-G2 - 8-ми портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для безпечнішого передавання даних. Коли режим VLAN увімкнено, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія доступна тільки з Uplink портами. Так само в разі ввімкненої функції VLAN порти доступу (DOWNLINK порти, з 1го до 8го) переводяться в режим передавання 10 Мбіт/с, забезпечується дальність під'єднання IP-камер мідною крученою парою до 250м (смуга пропускання порту UPLINK, як і раніше, становить 100 Мбіт/с).
Наявність 2 uplink портів: 2 x GE RJ-45 забезпечить можливість гнучкого під'єднання до вищого комутатора або NVR.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE (30W на порт) |
| Кількість LAN портів | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | 802.3af/at |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Живлення | 52 В |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 8 x PoE 100/Base-T, 2 x 10/100/1000 Base-T uplink |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 10 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.4 Mpps |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 860 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00