Укр
Рус

Код товару: AR_3014745
Серія GWN7800 — це керовані мережеві комутатори рівня 2+, які дозволяють невеликим та середнім компаніям будувати масштабовані, безпечні та продуктивні мережі з усіма можливостями управління. Ці комутатори забезпечують розширену підтримку VLAN для гнучкої сегментації трафіка, розширене управління QoS для пріорітизації мережевого трафіка, IGMP Snooping для оптимальної продуктивності мережі та широкий спектр функцій захисту від атак.
Широкі можливості обробки
Багаторівнева система захисту
Інструменти оптимізації мережі
Просте керування та обслуговування
Подвійний стек протоколів IPv4/IPv6
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | DHCP Snooping, захист від DOS атак, IP Source Guard, фільтрація MAC-адресів, ARP Inspection, tacacs+ |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 4.1 мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1w (Rapid STP), IEEE 802.1s (Multiple STP), IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u 100BASE-T, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3ab (1000BASE-T), IEEE 802.1p Class of Service |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 2x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, UPnP, ICMP, IPv4, IPv6, UDP, SNMP, STP, TCP, VLAN, MLD |
| Порти | 2 x 1G SFP, 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit, 1 х console port |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 30 Вт |
| Температура зберігання | від -10˚ до 60˚ C |
| Управління | Web-інтерфейс, RADIUS |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Ширина | 300 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 727 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00