Укр
Рус

Код товару: AR_3014831
керований, настільний, Портів - 5, 1 x FE, 4 x 10/100М PoE, Комутація - 1 Гбит/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0 до 40 °C, Ш - 121 мм, Г - 83 мм, В - 28 мм, 0.26 кг, 4xPoE
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at (PoE+), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Живлення | DC 54V |
| Кількість Uplinks портів | 1 x FE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 1 x FE, 4 x 10/100М PoE |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 65 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.74 Mpps |
| Ширина | 121 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 616 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00