Укр
Рус

Код товару: AR_3014851
Особливості:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 9x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at Power over Ethernet, 802.1p |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 20% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 18 Гбит/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | 8 x 10/100/1000BaseT PoE, 1 х 10/100/1000M RJ45 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Ширина | 177 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 792 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00