Укр
Рус

Код товару: AR_3014854
Комутатор MikroTik netPower Lite 7R (CSS610-1Gi-7R-2S + OUT) є частиною концепції GPEN - покликаний, використовуючи переваги Ethernet, забезпечити швидкість і універсальність оптоволоконних мереж.
Це простий у розгортанні, недорогий спосіб для будь-якого інтернет-провайдера доставити Інтернет в окремі квартири. Для підключення до оптики передбачені два 10G SFP + порту. Зовнішній корпус дозволяє встановлювати пристрій в будь-яких місцях - на вологих горищах, в ліфтових шахтах і на різних опорах з використанням хомутів.
Вам не потрібно турбуватися про варіанти харчування на горищі або в підсобному приміщенні - netPower Lite 7R володіє 7 реверсивними Gigabit Ethernet PoE портами. Залежно від ваших налаштувань, NetPower може отримувати необхідну потужність навіть від одного клієнта! Ethernet порт №8 може живити обладнання з підтримкою PoE з тим же напругою, що подається на пристрій. Також є роз'єм постійного струму і 2-контактний роз'єм для альтернативного харчування.
Неблокірующіх пропускна здатність становить 28 Gbps, комутаційназдатність - 56 Gbps і швидкість обробки пакетів досягає 41.7 Mpps.
| Тип | керований |
| Форм-фактор | вуличний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 7xPoE+ |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Живлення | 12-57 В |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | Gigabit Ethernet, SFP+ |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 29 Вт |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.7 Mpps |
| Ширина | 304 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 322 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00