Укр
Рус

Код товару: AR_3014814
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Вимоги PoE | PoE 260 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Буфер пакетів | 0.192 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3 CSMA/CD, 802.3az Energy Efficient Ethernet |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Ширина | 330 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
23 801 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00