Укр
Рус

Код товару: AR_3014860
6-портовий некерований PoE комутатор Ruijie Reyee RG-ES106F-P пропонує 4 порти RJ45 (10/100M) для підключення пристроїв на низькій швидкості та 2 порти 10/100BASE-T для висхідного підключення. Комутаційна здатність складає 1.2 Гбіт/с, а швидкість передачі даних досягає 0.89 млн. пакетів в секунду. Підтримує широкий діапазон вхідної напруги від 100 до 240 змінного струму. Робоча температура в межах від 0° до +45°C. Компактні розміри 166 x 132.6 x 43 мм забезпечують зручність в установці та експлуатації.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | PoE 54 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 6x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Вага | 0.96 кг |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 132.6 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Порти | 4 x PoE 100/Base-T, 2 × 10/100М RJ45 |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 30 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.89 Mpps |
| Ширина | 166 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 399 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00