Укр
Рус

Код товару: AR_3014869
Комутатори Ruijie RG-NBS серії 5100 — це високопродуктивні, захищені та мультисервісні Ethernet-комутатори третього рівня наступного покоління. Використовуючи ефективну апаратну архітектуру, ця серія комутаторів забезпечує більший розмір таблиці MAC-адрес, більш високу продуктивність апаратної обробки та зручніше управління. Серія RG-NBS5100 забезпечує гігабітний доступ і гігабітний висхідний канал.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 28 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 43.6 мм |
| Глибина | 207.5 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 4x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 24 Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T, 4 х SFP |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 42 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
17 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00