Укр
Рус

Код товару: AR_3014804
TEF1110P-8-63W - це некерований комутатор PoE з 2 портами висхідного каналу. Створено відомим виробником мережевого обладнання Tenda.
Відповідаючи стандартам IEEE 802.3 at / af, він може інтелектуально ідентифікувати пристрої з живленням від PoE. Комутатор забезпечує максимальну вихідну потужність PoE 63 Вт і 30 Вт для одного порту.
TEF1110P-8-63W оснащений розширеним режимом, функціями One-key VLAN і QoS, є ідеальним вибором для малих і середніх підприємств, супермаркетів і ресторанів, яким необхідно відеоспостереження.
Через складну середовища моніторингу відстань від кожного терміналу до центру моніторингу різний, в деяких навіть більше ста метрів. TEF1110P-8-63W може підтримувати передачу даних на 250 метрів в режимі розширення, що може знизити вартість проекту з меншою кількістю використовуваних пристроїв.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 100FX портів | 10 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 178 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 931 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00