Укр
Рус

Код товару: AR_3014875
некерований, настільний, в стійку, Портів - 16, 16 x 10/100/1000 RJ45, Комутаційна здатність - 32 Гбіт/с, МАС - 8192 адрес, Робота - від 0˚ до 50˚ C, Зберігання - від -40 до 70 °C
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний, в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3i, IEEE 802.3p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 16 x 10/100/1000 RJ45 |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 7.2 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Ширина | 294 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 431 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00