Укр
Рус

Код товару: AR_3014747
Можливості пристрою
Smart гігабітний PoE-комутатор TL-SG2210P обладнаний 8 гігабітними портами RJ45 та 2 SFP-слотами. Всі порти RJ45 підтримують стандарт PoE (IEEE 802.3af/at), забезпечують загальну потужність 58 Вт* і мають зручні функції управління PoE. Комутатор забезпечує високу продуктивність, має функцію пріоритезації даних (QoS) рівня Enterprise, надійними стратегіями захисту та безліччю функцій управління 2 рівня.
Комутатор TL-SG2210P є ефективним та економічним рішенням для мереж малого та середнього бізнесу, які потребують ефективного керування. TL-SG2210P підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group), 802.1Q VLAN, список контролю доступу (ACL), функцію пріоритезації даних (QoS, L2 – L4), захист від мережевих атак (Storm Control) та IGMP Snooping (функцію відстеження мережевого трафіку), які дозволять підприємствам малого та середнього бізнесу створювати масштабовані, а також продуктивні та захищені мережі. Більш того, простий у використанні веб-інтерфейс керування забезпечить швидке встановлення та налаштування пристрою. Все це робить пристрій ідеальним для вашої робочої мережі.
Power over Ethernet з підтримкою IEEE 802.3af
Комутатор TL-SG2210P обладнаний 8 портами PoE, що підтримують стандарт IEEE 802.3af та забезпечують загальну потужність 58 Вт* для всіх пристроїв, що підтримують стандарт 802.3af. Комутатор є ефективним і економним пристроєм для роботи з точками доступу, камерами спостереження, IP-телефонами та іншими пристроями, що підтримують PoE, дозволяючи позбутися зайвих кабелів живлення. Будучи компактним та багатофункціональним, TL-SG2210P ідеально підходить для використання технології PoE разом з бездротовими точками доступу або IP-камерами спостереження під час створення проектів чи організації мереж малих підприємств.
Розширені можливості функції пріоритезації трафіку (QoS)
Щоб передача відео, голосового трафіку та інших даних здійснювалася у межах однієї мережі, цей комутатор підтримує функцію пріоритезації даних (QoS). Адміністратор може налаштувати пріоритетність трафіку безліччю способів, у тому числі шляхом вказівки пріоритетності портів або налаштувавши пріоритет 802.1P (802.P Priority) та DSCР (DSCP Priority), щоб забезпечити надійну роботу голосових та відео додатків без затримок та розривів.
Широкий набір функцій 2 рівня
Комутатор TL-SG2210P підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи 802.1Q Tag VLAN, ізолювання портів (Port Isolation), дзеркало порту (Port Mirroring), STP/RSTP/MSTP, протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group) та функцію контролю потоку 3. x (Flow Control). Комутатор також має розширені функції мережевого управління, такі як виявлення петель (Loop Back Detection), діагностика кабельних з'єднань (Cable Diagnostics) і відстеження мережевого трафіку (IGMP Snooping). Остання функція забезпечує інтелектуальний напрямок multicast-потоку лише на адресу відповідних кінцевих одержувачів, тоді як функція IGMP throttling & filtering контролює кожного користувача на рівні порту для запобігання несанкціонованому multicast-доступу.
Широкі можливості керування рівня Enterprise
Комутатор TL-SG2210P простий у використанні та керуванні. Він підтримує звичні для користувачів способи керування, включаючи інтуїтивний графічний веб-інтерфейс (GUI), інтерфейс командного рядка (CLI), а також протоколи SNMP (v1/2/3) та RMON, що дозволяють пристрою виконувати збір інформації та відправляти попереджувальні сигнали у випадку відхилень від нормального режиму роботи.
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 61 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| IPv6 | IPv6 neighbor discovery (ND), Internet Control Message Protocol (ICMP) версії 6, IPv6 Interface, Dual IPv4/IPv6 stack, виявлення MTU, TCPv6/UDPv6 |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| QoS (приоритезация даних) | підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP, розклад черг: SP, WRR, SP + WRR, 8 пріоритетних черг |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Безпека | захист портів, DHCP Snooping, SSH v1/v2, захист від DOS атак, SSL v2/v3/TLSv1, IP Source Guard, AAA, DHCPv6 snooping, IPv6 Source Guard, Аутентифікація 802.1X, Захист від широкомовних/мультикаст/невідомих юнікаст-штормів |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.1s (Multiple STP), IEEE 802.3i, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP), IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.1p Class of Service, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN, Групи VLAN, 802.1Q tag VLAN |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Додатки IPv6 | DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet(v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 8 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с (автоузгодження / авто-MDI/MDIX), 2 комбінованих слота SFP 1000 Мбіт/с |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Системні вимоги | Windows Vista, Windows 11, Windows XP, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linuх, Windows 10, Windows NT, Windows 98SE |
| Списки доступу (ACL) | IPv6 ACL, MAC ACL, IP ACL |
| Споживана потужність (максимальна) | 77.8 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Управління | SNMP v1/v2c/v3, RMON, моніторинг CPU, Web-інтерфейс, RMON v2, SNMP Trap/Inform, RMON v3, RMON v9, DHCP/BOOTP Client, Omada App, EEE |
| Функції L2 і L2 + | контроль потоку 802.3x, DHCP VLAN Relay, DHCP Relay, DHCP L2 Relay, 802.1ab LLDP/ LLDP-MED, IGMP Snooping |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Ширина | 209 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 811 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00