Укр
Рус

Код товару: AR_3014748
Програмно-контрольована мережа (SDN) з хмарним доступом
Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи стовідсоткове централізоване хмарне управління. Omada дозволяє легко створити масштабовану мережу з керуванням з єдиного інтерфейсу, а також забезпечує безшовне Ethernet та бездротове з'єднання, яке ідеально підходить для використання в готелях, освітніх установах, закладах роздрібної торгівлі, офісах тощо.
Функції рівня 3
Комутатор TL-SG3452 підтримує широкий набір функцій рівня 2+ та 3, що дозволяють підприємствам та інтернет-провайдерам побудувати масштабовану надійну мережу.
Захист мережі
TL-SG3452 має функції прив'язки за IP-MAC-портом-VID, а також захистом портів, захистом від мережевих штормів та функцією DHCP Snooping, що захищають від безлічі мережевих атак. Також доступний вбудований список поширених DoS-атак, що дозволяє запобігти таким атакам. Крім цього, функція списків контролю доступу (ACL, L2-L4) дозволить обмежувати доступ до важливих мережевих ресурсів, відхиляючи пакети на підставі MAC-адреси, IP-адреси, TCP / UDP-портів і VLAD ID. Також комутатор підтримує стандарт 802.1X, який дозволяє мережевим клієнтам проходити аутентифікацію через сервери RADIUS / Tacacs +.
Розширені функції управління
TL-SG3452 підтримує широкий набір функцій рівня 2+, зокрема 802.1Q Tag VLAN, віддзеркалення порту, STP/RSTP/MSTP,LACP та Flow Control 802.3x. Функція відстеження мережевого трафіку IGMP Snooping забезпечує оптимізовану передачу мультикаст-потоку безпосередньо до кінцевих користувачів. Таке рішення допомагає позбутись надмірного трафіку, в той час як функція IGMP throttling & filtering на рівні порту запобігає несанкціонованому мультикаст-доступу. Крім цього TL-SG3210XHP-M2 підтримує статичну маршрутизацію. Вона забезпечує сегментування мережі за допомогою внутрішньої маршрутизації через комутатор, що дозволяє більш ефективно використовувати мережевий трафік.
Розширені функції пріоритизації даних
Пріоритизація голосового та відеотрафіку виконується за IP-адресою, MAС-адресою, портом TCP/UDP. Пріоритизація (QoS) дозволить зберегти плавність голосових та відеододатків, навіть за невисокої пропускної здатності.
Функції для інтернет-провайдерів
TL-SG3452 підтримує такі функції, як sFlow, QinQ, L2PT, PPPoE ID Insertion та IGMP-аутентифікація. Протоколи 802.3ah OAM та DLDP спрощують моніторинг та усунення несправностей в мережі.
Підтримка IPv6
TL-SG3452 підтримує функції IPv6, зокрема Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD Snooping, IPv6 ACL (список управління доступом), DHCPv6 Snooping, інтерфейс IPv6, PMTU Discovery та IPv6 Neighbor Discovery, завдяки яким пристрій буде готовий до використання в мережах наступного покоління.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Країна виробник | Китай |
| IPv6 | Dual IPv4/IPv6 stack, ICMP v6, TCPv6/UDPv6, IPv6 Interface |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Безпека | прив'язка IP-MAC, IPv6 Source Guard, Аутентифікація 802.1X, DHCP Snooping, захист від DOS атак, AAA, гостьовий VLAN |
| Буфер пакетів | 12 Мб |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 104 Гбіт/с |
| Порти | microUSB, 4 х SFP, 48 портів 10/100/1000 Мбіт / с RJ45, console port RJ45 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Системні вимоги | Windows XP, Windows 7, Windows 8, MAC OS, Linuх, Windows 10, Windows NT, Windows 2000, Windows 98SE, Windows Vista, Windows 11 |
| Споживана потужність (максимальна) | 34.86 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Управління | RMON v2, RMON v3, RMON v9, DHCP/BOOTP Client, Omada App, SNMP v1/v2c/v3, RMON, Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 77.38 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
21 875 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00