Укр
Рус

Код товару: AR_3014807
9-портовий некерований комутатор з 8 портами PoE +. Завдяки відповідності стандартам PoE+ 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 65 Вт для 8 портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SF1009P повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 171 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 490 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00