Укр
Рус

Код товару: AR_3014845
Ubiquiti UISP Switch (UISP-S) – це гігабітний комутатор другого рівня (Layer 2) з пасивним охолодженням та роздачею PoE, ідеально підходить для розгортання бездротових інтернет-провайдерів (WISP). З 8 портами 1G RJ45 і 1G SFP-портом для додаткового оптоволоконного зв'язку. UISP Switch — це економічне рішення для постачальників послуг, які прагнуть швидко та за доступною ціною надати бездротове гігабітне підключення своїм клієнтам. Загальна потужність подачі PoE (110 Вт) достатня для живлення бездротових пристроїв у вашій мережі. У великомасштабних розгортаннях з'єднайте пристрої з консолями UISP, щоб створити узгоджений центр маршрутизації та комутації. Комутатор управляється за допомогою програми UISP - централізованої платформи для моніторингу всіх мережевих пристроїв та керування ними.
Функції:
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | Passive PoE 27 В |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+) |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Кількість Uplinks портів | 1xSFP |
| Комутаційна здатність | 18 Гбит/с |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit, 1 x SFP |
| Робоча температура | від -10˚ до 50˚ C |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 13.39 Mpps |
| Ширина | 210 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 245 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00