Укр
Рус

Код товару: AR_3014873
Ubiquiti UniFi Pro Max 24 PoE — це керований комутатор рівня L3, створений для сучасних високопродуктивних мереж. Він оснащений 24 портами Ethernet, включаючи вісім мультигігабітних 2.5 GbE PoE++, шістнадцять 1 GbE (з них 8 з підтримкою PoE+ і 8 з PoE++), а також двома швидкісними портами 10G SFP+. Таке поєднання забезпечує гнучкість підключення і стабільну роботу навіть при високому навантаженні, дозволяючи живити потужні пристрої — точки доступу, камери спостереження і VoIP-телефони з потужністю до 60 Вт на порт PoE++.
Комутатор поєднує високу продуктивність і продуманий функціонал. Підсвічувані порти Etherlighting™ спрощують діагностику і візуальний контроль мережі, а підтримка резервного живлення забезпечує стабільну роботу при перебоях електроенергії. Все управління і налаштування виконуються централізовано через екосистему UniFi, що робить пристрій надійним рішенням для офісів, мережевої інфраструктури і корпоративних інсталяцій.
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 26 |
| Вимоги PoE | PoE 400 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість LAN портів | 24x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, IC, Anatel |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1X Port Access Authentication |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 112 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, IGMP |
| Порти | 2 x SFP+, 8 x PoE++ 2500/Base-T, 8 x PoE+ 1000/Base-T, 8 x PoE++ 1000/Base-T |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 450 Вт (з PoE) |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 83 Mpps |
| Ширина | 442 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
47 983 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00