Укр
Рус










Код товару: AR_3005423
Геймерські, Miditower, ITX, micro-ATX, ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Front 3x12 см, Bottom 3x12 см, Top 3x12 см, GPU - до 410 мм, CPU - 165 мм, PSU - 150 мм, 471 х 235 х 430, чорний
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | ITX, micro-ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Зовнішні роз'єми | Audio, 1 x USB 3.1 type C, 2 х USB 3.0 |
| Особливості | прозора передня панель, прозора бічна панель |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см, Front 3x12 см, Bottom 3x12 см, Top 3x12 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, акрил |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 471 х 235 х 430 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 136 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00