Укр
Рус

Код товару: AR_3016578
Краплинна кавоварка ARDESTO FCM-D3100 для меленої кави з потужністю 900 Вт, таймером приготування, підігрівом кавника та вибором міцності напою.
Корпус кавоварки зроблений із міцного глянсового чорного пластику та вставок зі шліфованої неіржавкої сталі. На лицьовій панелі розташований сенсорний блок керування. Дисплей отримав підсвітку синього кольору. Внутрішній резервуар для води з індикатором розрахований на 1,5 л. Прозорий кавник також вміщує 1,5 л і зроблений із боросилікатного скла. Для підтримання температури напою після приготування, у ніші для кавника, розташований нагрівальний диск з антипригарним покриттям.
Кавоварка комплектується знімним багаторазовим фільтром для меленої кави та чаю. Конструкція фільтра забезпечує легке і швидке очищення кавоварки після використання.
Кавоварка обладнана зручною сенсорною панеллю керування з вбудованим дисплеєм, годинником, таймером приготування й підтримує вибір міцності напою. Автовимкнення кавоварки відбувається через 2 години після приготування.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Функції | можливість програмування, таймер, дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 16.5 х 33 х 25 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | глечик для кави, інструкція, кавоварка |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | захист від перегріву |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 767 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00