Укр
Рус

Код товару: AR_3016575
Кавоварка TEFAL CM340811
З міні-кавоваркою Tefal відкрийте для себе практичну і зручну кавоварку, щоб почати свій день на позитивній ноті. Одним натисканням кнопки насолоджуйтеся відмінною кавою, це все, що вам потрібно на сніданок!
Зручна і практична: до 6 чашок (0,6 л); тримач фільтра відкривається автоматично одним натисненням кнопки; індикатор рівня води означає, що ви можете миттєво перевірити, чи є у вас достатньо води для вашого кави; скляна банка сумісна з мікрохвилями; включення / вимикання з підсвічуванням, щоб ви знали, коли вона включена; потужність 600 Вт - насолоджуйтеся смачною кавою протягом декількох хвилин!
Крапельна кавоварка - це електричний пристрій для приготування фільтрованої кави методом протоки або перколяції. Кавоварки крапельного типу випускаються давно, але і сьогодні відчувають себе впевнено серед просунутих кавоварок нового покоління.
Кавоварка крапельного типу має солідну історію. Вперше прилад, який готував каву проціджуванням гарячої води через мелену порошок, був запропонований увазі публіки в далекому 1800 році. Винахідник методу - служитель церкви, паризький архієпископ Жан-Батист де Беллуа. Винахід безліч разів модернізували, переробляли, патентували в різних країнах. Але принцип залишався все тим же. З еволюцією електричних приладів крапельна кавоварка обзавелася власним джерелом нагрівання і придбала звичний нам вид.
Сьогоднішня крапельного машина являє собою електричний апарат з нагрівачем, в якому гаряча вода проходить через фільтр з меленою кавою і потрапляє в резервуар. Міцність і аромат напою досягається за рахунок повільного проходження води через каву, в процесі чого вона збагачується смаком і ароматом мелених зерен.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Потужність | 600 Вт |
| Функції | антикрапельна система, індикація роботи |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 42 x 25.8 x 19.4 см |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Особливості | індикатор рівня води |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 750 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00