Укр
Рус

Код товару: AR_3016580
Крапельна конструкція
Кавоварка Tefal CM600810 являє собою пристрій крапельної конструкції, при якому під великим тиском вода проходить через каву, піддаючи її впливу високої температури. В результаті цієї дії відбувається екстракція корисних речовин і всього смакоароматичного спектру з подальшим виходом у вигляді крапель напою. Такий тип приготування особливо хороший для американо.
Дисплей та управління
Інноваційні можливості дозволили перетворити кавоварку у справжню машину, здатну швидко і якісно створювати напій високої якості. Встановити будь-які налаштування дуже просто: на фронтальній поверхні є дисплей з відмітками часу, а поруч з ним кілька кнопок, якими ви зможете не просто активувати роботу кавоварки, але і вибрати певні параметри.
Кавник з ручкою
Конструкція передбачає наявність ємності для кави, в яку потрапляє готовий напій. Глечик з ручкою має обсяг 1.25 л, якого достатньо для розливу 10 чашок великого обсягу або 15 маленьких. При цьому на боковій стінці розміщена шкала, яка покаже кількість чашок при тому чи іншому рівні заповнення.
Таймер відкладеного старту
Немає часу зараз програмувати техніку на активацію і вибирати параметри? Зробіть це раніше, попередньо обравши час, коли пристрою варто активуватися. Таким чином можна підготувати чашку ароматної кави до свого пробудження.
Підтримка температури
Опція підтримки температури підігріває кавник ще 30 хвилин після приготування напою. Це дуже зручно, тому що вам не потрібно постійно підігрівати вміст - ще півгодини, як мінімум, ви зможете насолоджуватися ідеальною кавою.
Вибір рівня міцності
Для любителів м'якого або більш міцного напою є опція вибору міцності, яка дозволить зробити таку каву, як любите ви.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 1,25 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Функції | дисплей |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 334 х 308 х 205 мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація | фільтр |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | програмування старту |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 080 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00