Укр
Рус



Код товару: AR_3006194
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 54.6", 55", 56", 80", 58", 59", 60", 61", 63", 64", 64.5", 65", 70", 74.5", 75", 77", 78", 79", 85", 88", 86", 81.5", 43", 82", 45", 84", 46", 47", 53", 47.6", 54", 44", 48", 62", 48.4", 49", 50", 51", 52" |
| VESA | 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 200 x 200, 300 x 200 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | кронштейн, монтажний набір, інструкція з експлуатації |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 90" |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
935 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00